O společnosti

Vznik a popis firmy

Firma jako společnost s ručením omezeným vznikla v září 1992 sloučením fyzických osob působících v oboru dodávka staveb od roku 1990.

Sídlo firmy je v Hořovicích, Masarykova ulice čp. 234. V objektu jsou také umístěny provozní kanceláře firmy. Součástí firemních prostor jsou prostorné, kryté a venkovní skladové plochy pro stavební materiál. Dále má firma vybavenou klempířskou a truhlářskou dílnu vč. tesárny.

Ve stavební výrobě se firma zabývá prováděním stavebních prací, především kompletní dodávkou staveb na klíč, tzn. kromě stavebních prací i dodávkou jednotlivých profesí vč. provedení interierů. Dále firma provádí rekonstrukce objektů, rodinných domků, památkově chráněných objektů. Z 50% produkce firmy také provádíme kompletní dodávku střech od A – Z. Jedná se o provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací.

Firma je strojově vybavena na provádění výše citovaných činností. Jedná se o dopravní prostředky na dovoz stavebního materiálu, na provádění zemních prací, techniku na dopravu materiálu na střechy a výškové objekty.

V současné době má firma v trvalém pracovním poměru do 20 zaměstanců. Ve vedení firmy vč. stavebních techniků jsou 4 pracovníci, obchodní činností se zabývají 3 pracovníci. Ostatní zaměstnanci pracují ve stavebních profesích zedník, štukatér, obkladač, tesař, pokrývač, klempíř, truhlář a pomocní pracovníci.

Firma využívá externí pracovníky pouze ze Slovenska – profese zedník, pomocný dělník.

Dále spolupracujeme se specializovanými firmami v oblasti elektro, ÚT, ZTI, podlahy, okna, dveře.

Firma prováděla výstavbu, rekonstrukci nebo modernizaci na klíč u 45 rodinných domků.