O společnosti

Firma jako společnost s ručením omezeným vznikla v listopadu 1991 sloučením fyzických osob působících v oboru dodávka staveb od roku 1990.

Sídlo firmy je v Hořovicích, Masarykova ulice čp. 234/30. V objektu je také umístěna provozní kancelář firmy. Součástí firemních prostor jsou prostorné, kryté a venkovní skladové plochy pro stavební materiál. Dále má firma vybavenou klempířskou dílnu a  tesárnu.

Ve stavební výrobě se firma zabývá prováděním stavebních prací, především kompletní dodávkou staveb na klíč včetně projektové dokumentace a vyřízení povolení stavby, tzn. kromě stavebních prací i dodávkou jednotlivých profesí vč. provedení obkladů, dlažeb, fasád a to včetně kontaktních zateplovacích systémů. Dále firma provádí rekonstrukce  objektů, rodinných domků, památkově chráněných objektů. Z 50% produkce firmy také provádíme kompletní dodávku střech od A – Z. Jedná se o provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Provádění zděných oplocení, zámkových dlažeb a zděných průmyslových objektů – hal.

Firma je strojově vybavena na provádění výše citovaných činností. Jedná se o  techniku na dopravu materiálu na střechy a výškové objekty.

V současné době má firma v trvalém pracovním poměru do 10 zaměstnanců. Ve vedení firmy vč. autorizovaného stavebního technika jsou 2 pracovníci. Ostatní zaměstnanci pracují ve stavebních profesích zedník, omítkář, obkladač, tesař, pokrývač, klempíř a pomocní pracovníci. Všichni pracovníci jsou  průběžně školeni na přicházející nové technologie a systémy.

Firma využívá také někdy externí pracovníky pouze ze Slovenska – profese zedník, pomocný dělník.

Dále spolupracujeme se specializovanými firmami v oblasti elektro, ÚT, ZTI, podlahy, okna, dveře.

Firma spolupracuje i s projektovou firmou “Kohout projekty

Firma prováděla výstavbu, rekonstrukci nebo modernizaci na klíč u více jak 250 domů, obecních budov a hal.

 

Realizací

Spokojených klientů

Let na trhu

Kontakt

Telefon

+420 311 533 393

Adresa

Masarykova 234,
268 01 Hořovice

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. View more
Potvrdit
Zamitnout